Nurin Aireen. 96's.
Kpopper| Forteenager
Hi! Thank you for coming!
Visit my twin here
Copycats are PROHIBITED

Status
aku malas update blog kbye


CHIT CHAT







Followers





Hot Issues

Shoot Copycat! Entry tak keluar kat dashboard? *spazzing mode* Oh My Bias List! Hati-hati masa korek telinga! Blogger Penipu?Tutorial: Clear Cache and CookiesHey Anon!Bahaya Aiscoming soon




Memories

  • Main Game No Backspace! XD
  • Al-Fatihah Buat Arwah Yasmin J Hunwick
  • Terlebih ramah pun susah
  • {TAMAT} Giveaway "I Love Peplum" by Nurin Aireen
  • #3YearsWithINFINITE
  • Taggie Game Part II
  • [AKAN DATANG] AUTUMN DI HATIKU ~ HANEZ SURAYA & KI...
  • My 1st Blogskin : You are my angel
  • New blog, new feel =_=
  • ayah.




  • Credits
    © HNIE 2013 - The template was made by Hanie and edited by Nurin Aireen. Slider codes from nivo. Thanks to pixel-diary for the pixels and icons. Best view in Google Chrome


    Senarai Blog Artis
    WRITTEN BY NURIN AIREEN ON 22 June 2013 { 4 love note(s) }




    Assalamualaikum. Selamat pagi semua =)


    Hari ni nurin nak share senarai blog artis untuk pembaca-pembaca blog nurin ni. Mana lah tahu artis kegemaran korang tersenarai juga kat sini. Bolehlah terjah blog diorang. Tapi sayangnya artis-artis ni terlalu busy sampai tak sempat nak update blog. Ramai yang dah lama tak update. Biasa lah kehidupan artis kan. Kat sini nurin senaraikan blog-blog yang masih wujud.


    Najwa Latif - http://najwalatifs.blogspot.com/
    Zahiril Adzim - http://zahiriladzim.blogspot.com/
    Ana Raffali - http://anaraffali.blogspot.com/
    Siti Fathiyah - http://sitifathiyah.blogspot.com/
    Aznil Hj Nawawi - http://aznilnawawi.blogspot.com/
    Afdlin Shauki - http://afdlinshauki.blogspot.com/
    Maya Karin - http://www.mayakarin.com/
    Stacy AF6 - http://stacyangie.blogspot.com/
    Linda Onn - http://linda-onn.blogspot.com/
    Sazzy Falak - http://sazzyfalak.blogspot.com/
    Yana Samsudin - http://www.yanasamsudin.com/
    Dynas Mokhtar - http://dynasmokhtar.blogspot.com/
    Awal Ashaari - http://awal-ashaari.blogspot.com/
    Nubhan AF6 - http://ahmadnubhan.blogspot.com/
    Joe Flizzow - http://joeflizzow.blogspot.com/
    Erry Putra - http://erryputra.blogspot.com/
    Diddy AF4 - http://diddyaftersix.blogspot.com/
    Syafiq Yusof -http://syafiqrevolution.blogspot.com/
    Adibah Noor -http://www.adibah-noor.com/
    Amyza Aznan -http://amyzaaznan.blogspot.com/
    Catriona Ross - http://catrionabahrinross.blogspot.com/
    Dafi AF - http://gadaffisabri.blogspot.com/
    Eizlan Yusof - http://eizlanyusof.blogspot.com/
    Ella - http://demi-ella.blogspot.com/
    Fara Fauzana - http://www.hotfm.com.my/blog_fara.asp
    Heliza AF - http://helizahelmi.blogspot.com/
    Julia Ziegler - http://juliaziegler.blogspot.com/
    Yasmin Ahmad - http://yasminthefilmmaker.blogspot.com/
    Yuna - http://junajournal.blogspot.com/

    credit












    PROFILE biases AFFIES stuff contacts home